DOLAR 33,0413 0.65%
EURO 36,0249 0.4%
ALTIN 2.559,200,41
BITCOIN 19667112,83%
Manisa
31°

AÇIK

13:15

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

  Küçük Tüp Fiyatları 2024: (YENİ) İpragaz, Aygaz 2 KG Piknik Tüpü

  Küçük Tüp Fiyatları 2024: (YENİ) İpragaz, Aygaz 2 KG Piknik Tüpü

  ABONE OL
  19 Ocak 2024 00:52
  Küçük Tüp Fiyatları 2024: (YENİ) İpragaz, Aygaz 2 KG Piknik Tüpü
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL

  Küçük tüp fiyatları 2024’te ne kadar oldu? Yeni zamlarla birlikte İpragaz, Aygaz ve Likidgaz gibi markaların 2 KG piknik tüpü fiyatını sizlere açıklıyoruz! 2 KG küçük tüpün fiyatı, vatandaşlar açısından oldukça önemli. Bunun asıl nedeni, fiyatının diğer seçeneklere göre daha uygun olmasıdır.

  İpragaz ve Aygaz küçük tüp fiyatı çokça araştırılsa da Likidgaz (Milangaz) gibi farklı bir alternatifi de sizlere sunacağız. Küçük tüp fiyatı 2024 listesini bu üç marka için incelemeye başlayalım. İşte detaylar…

  Küçük Tüp Fiyatına Zam Mı Geldi?

  Küçük piknik tüpü, gerek pratik kullanımı, gerekse de piknik ve kamp gibi ortamlarda hızlıca kullanılabiliyor olması nedeniyle çokça tercih ediliyor. 2023 yılında tüp fiyatları, zam şampiyonu olarak kayıtlara geçti. Peki, küçük tüp fiyatları 2024 yılında ne kadar? İpragaz, Aygaz ve Likidgaz gibi markalarla açıkladık.

  Küçük piknik tüpü fiyatları, markaların üretim maliyetlerine göre belirlenmektedir. Bu nedenle güncel ekonomik gelişmeler arasında döviz ve petrol fiyatları, direkt olarak küçük tüp fiyatını etkiliyor. Tüp fiyatlarının nasıl belirlendiğini de ek olarak inceleyeceğiz. İşte küçük tüp fiyat zamları ve detayları…

  Küçük Tüp Fiyatları 2024: Likidgaz, Aygaz, İpragaz

  Küçük Tüp Fiyatı
  Küçük Tüp Fiyatı

  Küçük tüp fiyatı, Aygaz ve İpragaz gibi markaların çeşitleri arasında değişiklik göstermektedir. Ev ekonomisini yakından ilgilendiren bu ürün, genel olarak aileler tarafından fiyat bakımından takip edilmektedir. Bu nedenle ilgili fiyatları sürekli olarak bu sayfadan takip etmeniz önemlidir.

  Küçük tüp fiyatları 2024 zamlarıyla birlikte aşağıdaki gibi gerçekleşmiştir:

  • İpragaz Küçük Tüp Fiyatı: 120 TL
  • Aygaz Piknik Tüpü Fiyatları: 125 TL
  • Aygaz 2 KG Mini Tekne Tüpü: 160 TL
  • Aygaz Mini Küçük Tüp Fiyatı (Dolum Bedeli): 180 TL
  • Mogaz Küçük Tüp Fiyatları: 125 TL
  • Likidgaz (Milangaz) Küçük Tüp 2 KG Fiyatları: 118,50 TL

  Küçük tüp fiyatları güncel olarak bu şekildedir: İpragaz ve Aygaz markaları, tüp fiyatları açısından en önemli iki marka olarak ön plana çıkmaktadır. Ek olarak tüm çeşitleri sizler için fiyat bakımından daha detaylı olarak inceleyelim…

  1- İpragaz Piknik Tüpü Fiyatları

  Küçük tüp fiyatı, günümüzde markalara ve markaların çeşitlerine göre belirlenmektedir. En uygun seçenek, daha çok Likidgaz markasında gibi gözükse de kalite ve diğer detaylar incelendiğinde diğer markaların da ön planda olduğunu söyleyebiliriz. Bu anlamda İpragaz küçük tüp fiyatları kaç para sorusunu da yanıtlamak gerekir.

  Küçük piknik tüpü fiyatları İpragaz için şu şekildedir:

  • İpragaz 2 KG Piknik Tüpü Fiyatı: 120 TL

  2- Aygaz Küçük Tüp Fiyatı

  Aygaz, piknik tüpü açısından en fazla tercih edilen bir diğer markadır. İlgili markanın gri ev tüpünden mini tekne tüpüne kadar çok geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Bu nedenle küçük tüp fiyatları listesini Aygaz açısından da incelemek önemlidir.

  Aygaz küçük tüp fiyatı 2024 yılı itibariyle şu şekildedir:

  • Aygaz Piknik Tüpü 2 KG Fiyatı: 125 TL
  • Aygaz Mini Tekne Tüpü: 160 TL
  • Aygaz Küçük Tüp (Dolum Bedeli): 180 TL

  3- Likidgaz Küçük Tüp Fiyatları

  Likidgaz Küçük Tüp Fiyatı
  Likidgaz Küçük Tüp Fiyatı

  Likidgaz, küçük tüp fiyatı açısından en uygun fiyatı sağlayan bir markadır. Bu nedenle tüp markaları ve çeşitleri arasında ayrı bir yeri bulunmaktadır. Likidgaz piknik tüpü fiyatlarında da en uygun seçenek olmaya devam ediyor. İşte detaylar…

  Küçük tüp fiyatları 2024 yılında Likidgaz markası için şu şekildedir:

  • Milangaz (Likidgaz) Küçük Tüp Fiyatları: 118,50 TL

  Güncel küçük tüp fiyat listesi bu şekildeydi. Markalar arasında ciddi fiyat farklılıkları olmasa da ev ekonomisi içerisinde piknik tüpü yoğun bir şekilde tüketiliyorsa, ciddi bütçe avantajları sağlanabilecektir. Bu nedenle yukarıdaki markalar arasında kalite, dayanıklılık ve fiyat yönünden araştırma yaparak tercihte bulunabilirsiniz.

  Önerilen içerik: Kuru Üzüm Fiyatları

  Tüp Fiyatı Nasıl Belirleniyor? Etkileyen Faktörler

  Tüp Fiyatını Etkileyen Faktörler
  Tüp Fiyatını Etkileyen Faktörler

  Küçük tüp fiyatları 2024 listesini inceledik. Peki, hepimizi yakından ilgilendiren tüp fiyatı nasıl belirleniyor? İşte tüp fiyatlarını etkileyen faktörler:

  • Tüp fiyatı, ilk olarak döviz fiyatlarından etkilenmektedir. Üretim maliyetleri tamamen dolar üzerinden oluştuğu için dövizdeki her dalgalanma, fiyatlara zam olarak yansımaktadır.
  • Tüp fiyatlarını etkileyen bir başka faktör ise petrol ve doğalgaz fiyatlarıdır. Bilindiği üzere ev tüplerinin hammaddesi olan bu ürünler, aslında markaların üretim maliyetleri arasında en önemli kalem konumundadır. Dolayısıyla fiyatların değişmesi, küçük tüp fiyatlarına da zam olarak yansıyabilir.
  • Ülkemizdeki ticari faaliyetlerden alınan ÖTV ve KDV gibi vergilerde yaşanan değişmeler de fiyatlara zam olarak yansıyabilmektedir.
  • Son olarak fiyatların, serbest piyasa koşullarında arz ve talebe göre de belirlendiğini söyleyebiliriz.

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.