DOLAR 33,0413 0.65%
EURO 36,0249 0.4%
ALTIN 2.559,200,41
BITCOIN 19823213,67%
Manisa
31°

AÇIK

13:15

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

  Kuru Üzüm Fiyatları 2024: Ne Olur? Ne Zaman Açıklanacak? Detaylar…

  Kuru Üzüm Fiyatları 2024: Ne Olur? Ne Zaman Açıklanacak? Detaylar…

  ABONE OL
  17 Ocak 2024 19:48
  Kuru Üzüm Fiyatları 2024: Ne Olur? Ne Zaman Açıklanacak? Detaylar…
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL

  Kuru üzüm fiyatları 2024 yılında da Manisa ve İzmir başta olmak üzere Ege Bölgesi için en fazla araştırılan konuların başında geliyor. Özellikle bağcılık ve tarımsal faaliyetle uğraşan ailelerin gelirlerini oluşturan kuru üzüm fiyatı ne kadar? Güncel bilgileri sizler için derledik.

  Alaşehir kuru üzüm kg fiyatı bakımından en önemli ilçeyken bölge halkı tarafından sıkça merak ediliyor. Özellikle Tariş kuru üzüm alım fiyatları, gelirler açısından bir başka önemli veri kaynağıdır. Çekirdeksiz kuru üzüm fiyatları ne olur? Ne zaman açıklanacak? İşte tüm bilgiler…

  Kuru Üzüm Fiyatları Ne Olacak?

  Kuru üzüm fiyatı, Tariş ve ticaret borsaları açısından çokça merak ediliyor. Manisa başta olmak üzere bölge halkının temel geçim kaynaklarından birisi olan bağcılığın getirileri bu şekilde hesaplanmaktadır. Kuru üzüm fiyatları 2024 yılında ne kadar olacak? Mevcut bilgileri sizler için derledik.

  Kuru üzüm İzmir Borsası ve Manisa Borsası için günlük olarak fiyatlanmaktadır. Tariş ise yılın belirli dönemlerinde alım fiyatlarını açıklamaktadır. Son açıklanan verileri sizlere özetledik. Kuru üzüm fiyatları ne olacak? Ne zaman açıklanır? İşte tüm ayrıntılar…

  Kuru Üzüm Fiyatları 2024: Tariş Alım Fiyatı

  Çekirdeksiz Kuru Üzüm Fiyatı
  Çekirdeksiz Kuru Üzüm Fiyatı

  Çekirdeksiz kuru üzüm fiyatı, bölge halkı için çok önemli olduğundan dolayı Tariş alım fiyatları dâhil pek çok alternatif için merak ediliyor. Tariş, alım yapan şirketler arasında en önemlilerinden birisidir. Her yıl Eylül – Ekim döneminde açıklanan Tariş kuru üzüm alım fiyatlarının son bilgilerini sunacağız.

  Kuru üzüm fiyatları 2024 yılında güncel olarak şu şekildedir:

  KurumFiyat
  Tariş Kuru Üzüm Fiyatı55 – 70 TL
  Manisa Ticaret Borsası Çekirdeksiz Kuru Üzüm Fiyatları61,50 TL
  İzmir Ticaret Borsası Kuru Üzüm62,50 TL
  Çekirdeksiz Kuru Üzüm Fiyatı61,50 TL
  Çekirdeksiz kuru üzüm fiyat ne kadar?

  Alaşehir kuru üzüm fiyatları güncel olarak bu şekildedir. Mevcut kaynaklar içerisinde en çok ticaret borsası fiyat durumu merak ediliyor. Tüm alternatifleri sizler için değerlendirdik. İşte ayrıntılar…

  Önerilen içerik: 54C Traktör Fiyatları

  1- Tariş Kuru Üzüm Alım Fiyatı

  Tariş, bağcılıkla uğraşan kişilerden kalitesine göre kuru üzüm alımını en çok gerçekleştiren şirkettir. Bu nedenle Tariş kuru üzüm fiyatları da çok önemlidir. Geçtiğimiz yıl Eylül – Ekim döneminde açıklanan alım fiyatları ne kadar? İşte tüm bilgiler…

  Tariş kuru üzüm alım fiyatları 2024 yılında şu şekildedir:

  • 7 Numara: 55 TL
  • 7,5 Numara: 57,50 TL
  • 8 Numara: 60 TL
  • 8,5 Numara: 62,50 TL
  • 9 Numara: 65 TL
  • 9,5 Numara: 67,50 TL
  • 10 Numara: 70 TL
  • Bandırmasız Kuru Üzüm Fiyatı: 70 TL

  2- Çekirdeksiz Kuru Üzüm Fiyatı

  Kuru Üzüm Fiyatı
  Kuru Üzüm Fiyatı

  Kuru üzüm çeşitleri içerisinde ise en fazla talep gören seçenek, çekirdeksiz kuru üzümlerdir. Manisa, çekirdeksiz kuru üzüm yetiştiriciliği açısından Türkiye’nin en fazla üretim gerçekleştiren şehridir. Bu nedenle Manisa kuru üzüm fiyatları için bu başlığı dikkate alabilirsiniz.

  Manisa, Alaşehir ve tüm bölgeler için çekirdeksiz kuru üzüm fiyatı şu şekildedir:

  • Çekirdeksiz kuru üzümün fiyatı ortalama olarak 61,50 TL’dir.
  • Bu veriler, ilgili bölgelerin ticaret borsaları aracılığıyla alınmıştır.

  Kuru üzüm fiyatının İzmir ve Manisa için önemli olduğunu belirtmiştik. Peki, ilgili şehirlerin ticaret borsalarında çekirdeksiz kuru üzüm kaç TL’den işlem görüyor? İşte günlük olarak güncellenen veriler…

  İlginizi çekebilir: Traktör Ön Ağırlık Fiyatları

  3- İzmir & Manisa Borsası Kuru Üzüm Fiyatları

  Çekirdeksiz kuru üzüm, genel olarak şehirlerin ticaret borsalarında fiyatlanır. Ticaret borsasında fiyatı etkileyen faktörler ise tamamen serbest piyasa koşullarının getirdiği arz ve taleptir. Ayrıca güncel ekonomik koşulların da fiyatları etkilediğini söyleyebiliriz.

  İzmir ve Manisa Ticaret Borsası’nda çekirdeksiz kuru üzüm fiyatları şu şekildedir:

  • İzmir Ticaret Borsası: 62,50 TL
  • Manisa Ticaret Borsası: 61,50 TL

  Kuru Üzüm Fiyatları Ne Zaman Açıklanacak?

  Güncel Kuru Üzüm Fiyatları
  Güncel Kuru Üzüm Fiyatları

  Kuru üzüm fiyat listesini sizler için sunduk. Peki, 2024 yılında elde edilecek mahsuller için fiyatlar ne zaman açıklanacak? Bu konuya dair de en güncel bilgileri sunalım.

  Kuru üzüm fiyatları ne zaman açıklanacak? İşte yanıtı:

  • İlk olarak fiyatların iki farklı kaynak üzerinden belirlendiği belirtmek gerekir. Buna göre ticaret borsaları ve Tariş, kuru üzüm fiyatı açısından en önemli iki kaynak konumundadır.
  • İzmir, Manisa ve diğer şehirlerin ticaret borsaları, iş günü içerisinde günlük olarak belirlenmektedir. Yani fiyatların açıklandığı bir dönem yoktur. Alıcı ve satıcılar günlük olarak buluşarak arz ve talebe göre fiyatlar belirlenir.
  • Tariş kuru üzüm alım fiyatları ne zaman açıklanacak sorusu ise şu şekilde yanıtlanabilir: Tariş, her yıl mevsimsel etkileri de göz önüne alarak alım fiyatlarını açıklamaktadır. Geçtiğimiz yıllara baktığımızda alım fiyatlarının Eylül ve Ekim dönemlerinde açıklandığı görülmüştür. 2024 yılında da bu dönemler içerisinde fiyatların açıklanması bekleniyor.

  Kuru üzüm fiyatları hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Görüş ve düşüncelerinizi bizimle paylaşın, hemen yayınlayalım! 🙂

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.