DOLAR 32,5189 0.03%
EURO 34,6270 -0.21%
ALTIN 2.436,15-2,52
BITCOIN 21462792,46%
Manisa
22°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

  Saç Kesim Fiyatı 2024: (Düz, Kat Kat) Bayan Saç Kesimi

  Saç Kesim Fiyatı 2024: (Düz, Kat Kat) Bayan Saç Kesimi

  ABONE OL
  5 Şubat 2024 05:46
  Saç Kesim Fiyatı 2024: (Düz, Kat Kat) Bayan Saç Kesimi
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL

  Saç kesimi, kişisel bakımına dikkat eden erkek ve kadınların düzenli olarak tercih ettiği hizmetler arasında yer alıyor. Bayan kuaför fiyat listesi yeni yıl ile birlikte zamlandı! Güncel saç kesim fiyatı 2024 bilgilerini sizler için sunuyoruz.

  Saç kesim fiyatları 2024 yılı için genel olarak ilgili meslek odaları tarafından taban ücret halinde belirlenirken günümüzün ekonomik koşullarında birçok kuaför bu ücretlerden yüksek fiyatlar belirlemiştir. Bu nedenle bayan saç kesimi fiyatının detaylı olarak incelenmesi gerekiyor. Güncel listeyi incelemeye başlayalım…

  Saç Kestirme Fiyatı Ne Kadar Oldu?

  Saç kestirme fiyatları 2024 yılı itibariyle ciddi oranda zamlandı! Açıklanan yeni fiyatlar vatandaşların bütçelerini zorlayacak gibi görünüyor. Peki, bayan saç kesim fiyatı ne kadar oldu? Güncel bilgileri sizlere sağlıyoruz.

  2024 saç kesim fiyatları, kat kat, anatomik, düz saç gibi farklı kesim modelleri ve hizmetler arasında değişiyor. Ayrıca İstanbul, İzmir, Ankara ve Bursa gibi şehirler arasında da bayan saç kesimi fiyatlarının değiştiğini söyleyebiliriz. Düz saç kesimi ne kadar? İşte güncel yanıtı!

  Saç Kesim Fiyatı 2024: Kat Kat, Anatomik, Düz Saç…

  Saç Kestirme Fiyatları
  Saç Kestirme Fiyatları

  Bayan kuaförlerinde saç kestirme fiyatı, genel olarak alınacak hizmetler arasında  en düşük fiyatı ifade eder. Kuaförlerde bilindiği üzere boya ve diğer farklı hizmetler de alınabilmektedir. Saç kesimi fiyatlarını detaylı olarak aşağıdaki tablolardan inceleyebilirsiniz.

  Saç kesim fiyatı 2024 yılında ortalama olarak güncel haliyle aşağıdaki gibidir:

  Saç Kesim ModeliFiyat
  Anatomik Saç Kesimi Fiyatları1.000 TL – 2.500 TL
  Kat Kat Saç Kesim Fiyatları500 TL – 1.000 TL
  Düz Saç Kestirme Fiyatı350 TL – 500 TL
  İstanbul Bayan Saç Kesimi Fiyatı750 TL – 2.000 TL
  Bursa Saç Kestirme Fiyatları (Bayan)500 TL – 1.500 TL
  Ankara Saç Kesimi Fiyatı500 TL – 1.500 TL
  İzmir Saç Kesim Fiyatları500 TL – 1.750 TL
  2024 Saç Kestirme Fiyatları (Ortalama)350 TL – 2.500 TL
  Saç kesim fiyatları ne kadar oldu?

  Saç kesim fiyatı güncel olarak bu şekildedir. Ancak kuaförler arasında belirgin fiyat farklılıklarının olabileceğini söylemek gerekir. Bu nedenle lüks kuaförlerde farklı fiyatlar söz konusu olabilir.

  Tablodan da görüldüğü üzere saç kesim modelleri arasında farklı fiyatlar söz konusudur. Bunun asıl nedeni, saç kesim hizmetinin modellere göre farklı çaba, efor ve zaman gerektirmesidir. Mesleğinde uzmanlaşmış kuaförlerden hizmet satın aldığınızda daha yüksek fiyatlar geçerli olacaktır.

  Şimdi saç kesim fiyatlarını detaylı olarak inceleyelim…

  1- Düz Saç Kesim Fiyatı 2024

  Düz saç kesimi, kuaförlerde saç kestirmek için uygulanan en basit model ve yöntemdir. Kısa sürelerde gerçekleşen bu işlem için istenecek ücret de diğer modellere göre düşük olacaktır. İzmir, Ankara, Bursa ve İstanbul gibi büyükşehirlerdeki fiyatlar, diğer şehirlere göre daha yüksektir. Ancak genel itibariyle düz saç kesim fiyatı uygundur.

  Düz saç kesim fiyatları 2024 yılında aşağıdaki gibidir:

  • Bayan kuaförlerinde düz saç kesimi ortalama olarak 350 TL – 500 TL arasında değişiklik gösterir.

  2- Kat Kat Saç Kesimi Fiyatları

  Kat Kat Saç Kestirme Fiyatları
  Kat Kat Saç Kestirme Fiyatları

  Kat Kat saç kesimi ise daha fazla çaba gerektiren, uzun süreli bir işlemdir. Bu nedenle fiyatları da pahalı olmaktadır. Alanında uzman kuaförler tarafından gerçekleştirilen bu hizmet, kadınlar tarafından sıkça tercih ediliyor. Peki, kat kat saç kesim fiyatı ne kadar? İşte yanıtı:

  • Kat Kat saç kestirme fiyatları ortalama olarak 500 TL – 1.000 TL arasında değişebilir.

  3- Anatomik Saç Kesimi Fiyatları

  Anatomik saç kesimi, kişinin yüz hatlarının dikkate alınarak ona özel bir model ile saçının kesilmesi işlemidir. Daha etkili sonuçlar vermesi nedeniyle son dönemde kadınlar tarafından sıkça tercih ediliyor. Peki, anatomik saç kesim fiyatları ne kadar? Detayları inceleyelim…

  Anatomik saç kesim fiyatı 2024 yılı itibariyle şu şekildedir:

  • Anatomik saç kesim modeli için kuaförler tarafından alınacak ücret 1.000 TL – 2.500 TL arasında değişiklik göstermektedir.

  İlginizi çekebilir: Gratis Personel Maaşları

  Saç Kesim Fiyatları Zamlandı Mı?

  Saç Kesimi Fiyatı Zam
  Saç Kesimi Fiyatı Zam

  Saç kesim fiyatı listesini inceledik. Güncel fiyatların yeni yılda zamlandığını belirtmiştik. Peki, saç kesim fiyatlarına ne kadar zam geldi? Aşağıdaki bilgileri inceleyebilirsiniz:

  • Bayan saç kestirme fiyatları, kuaförlerin meslek odaları tarafından taban ücret olarak belirlense de pek çok kuaför kendi fiyat listesini oluşturuyor.
  • Türkiye’de ki enflasyonist ortam nedeniyle pek çok ürün ve hizmete yeni yılda zam gelmiştir.
  • Saç kesim fiyatlarına gelen zam oranı ise ortalama olarak %40 – 50 civarındadır.

  Saç kesim fiyatı 2024 bilgileriyle ilgili olarak siz ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar aracılığıyla belirtin, hemen yayınlayalım!

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.