DOLAR 32,5039 0%
EURO 34,5985 -0.27%
ALTIN 2.443,06-2,24
BITCOIN 21558802,23%
Manisa
21°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

  Migros Cin Fiyatları 2024: Yeni Zamlı Fiyat Listesi

  Migros Cin Fiyatları 2024: Yeni Zamlı Fiyat Listesi

  ABONE OL
  14 Şubat 2024 23:11
  Migros Cin Fiyatları 2024: Yeni Zamlı Fiyat Listesi
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL

  Migros cin fiyatları 2024 yılı itibariyle zamlandı! Yayınlanan zamlı yeni fiyat listesine göre, Beefeater, Gilbey’s, Gordon’s gibi tüm marka ve çeşitlerin fiyatı yükseldi. Peki, Migros cin alkol fiyatları ne kadar? Güncel markalar için tüm detayları aktarıyoruz.

  Migros cin tonik fiyatları, genellikle markaların çeşitlerine göre değişse de ortalama olarak aynıdır. Bu nedenle öncelikle Migros cin markaları listesini inceleyeceğiz. Migros’ta 35’lik, 50’lik, 70’lik, 100’lük, 150’lik cin fiyatı ne kadar? Tüm seçenekleri inceliyoruz. İşte cin fiyatları Migros listesi…

  Migros’ta Cin Çeşitleri ve Markaları

  Migros cin markaları, Türkiye’de gin satış noktaları arasında en fazla çeşitliliğe sahip alternatiflerden birisidir. Migros’ta cin alkol satın almak istediğinizde, özellikle büyük mağazalarda birçok marka ve çeşide ulaşabiliyorsunuz. Peki, Migros cin fiyatlarını etkileyen marka ve çeşitler nelerdir? İnceleyelim:

  • Beefeater
  • Tanqueray
  • Gordon’s
  • Gilbey’s
  • Cin Adalin
  • Maestro
  • Tekel

  Migros cin alkol fiyatları, genellikle bu markalar özelinde belirlenmektedir. Ancak stok durumuna göre daha fazla çeşit olabileceğinden dolayı günlük fiyat takibi önemlidir.

  İlginizi çekebilir: Migros Bira Fiyatları

  Migros Cin Fiyatları 2024: Gordon’s, Gilbey’s, Beefeater

  Migros Cin Fiyatı
  Migros Cin Fiyatı

  Migros cin fiyat listesi 2024 yılında zamlandı! Yayınlanan yeni listeye göre Gordon’s, Gilbey’s, Beefeater gibi markalar özelinde ciddi zamların söz konusu olduğu söyleyebiliriz. Migros’ta cin fiyatları, diğer satış noktalarına göre uygun olsa da cep yakmaya devam ediyor.

  Migros cin fiyatları 2024 yılı itibariyle şu şekildedir:

  MarkaFiyat
  Migros Cin Adalin Fiyatları 35’lik300 TL
  Migros Cin Adalin Fiyatı 70’lik560 TL
  Gilbey’s Cin Fiyatları 35’lik310 TL
  Gordon’s Dry Cin Fiyatı 35’lik420 TL
  50’lik Gordon Cin Fiyatı Migros590 TL
  Gordon’s Pink Premium 70’lik Cin Fiyatı750 TL
  Tanqueray Cin Fiyatı 70’lik (NO:10)1.500 TL
  Tekel Cin Fiyatları 100’lük420 TL
  Beefeater Cin Fiyatı 35’lik435 TL
  100’lük Migros Beefeater Cin Fiyatları1.125 TL
  Migros cin alkol fiyatları

  Migros gin fiyatları 2024 listesi tabloda yansıtılmıştır. Tabloda yer alan markalar ve çeşitleri, hemen her Migros mağazalarında rahatlıkla bulunabilir. Fiyatlarda herhangi bir değişiklik olması halinde tablo güncellenecektir.

  Migros cin fiyatları, genel itibariyle indirim ve kampanyalarla desteklenerek daha uygun hale getirilebilir. Ancak Migros’un alkol kampanyalarında en az tercih ettiği çeşitlerden birisi cindir. Bu nedenle düzenli fiyat ve kampanya takibi önemlidir.

  İlginizi çekebilir: Migros Şarap Fiyatları

  1- Migros Cin Alkol Fiyatları: Cin Adalin

  Migros cin markaları içerisinde en çok merak edilen seçeneklerden birisi Cin Adalin’dir. Fiyatlarının uygun olması ve beraberinde hemen her yerden ulaşılabiliyor olması, tüketicilerin avantajlı gördüğü noktalardan bazılarıdır. Migros cin fiyatları listesinde de Adalin markasına yer vermek gerekiyor.

  Migros cin alkol fiyatları Cin Adalin markası ve çeşitleri için şu şekildedir:

  • 35’lik Cin Adalin Fiyatı: 300 TL
  • 70’lik Cin Adalin Fiyatları: 560 TL

  2- Gordon’s Dry Gin Fiyatı

  Gordon Cin Fiyatı Migros
  Gordon Cin Fiyatı Migros

  Migros’ta cin markaları arasında dünyaca ünlü Gordon’s markasına da yer verebiliriz. Migros cin fiyatları söz konusu olduğunda en fazla merak edilen seçeneklerin başında Gordons markası geliyor. Peki, Gordon cin fiyatı Migros’ta ne kadar oldu? İnceleyelim…

  Migros Gordons cin fiyatları 2024 yılı itibariyle şu şekildedir:

  • Gordon’s Dry Gin 35’lik: 420 TL
  • Gordon’s Dry Gin 50’lik Fiyatları: 590 TL
  • Gordon’s Dry Cin Fiyatı 70’lik: 740 TL
  • Gordons Dry Cin Fiyatları 100’lük: 1.000 TL

  Önerilen içerik: Migros Viski Fiyatları

  3- Migros Beefeater Cin Fiyatı

  Migros cin fiyat listesi açısından araştırılan diğer önemli markalardan birisi Beefeater olarak karşımıza çıkıyor. Migros cin markaları arasında Beefeater’in çok fazla çeşitliliği yoktur. Ancak mevcut seçenekleri fiyat olarak sizler için değerlendireceğiz.

  Migros cin fiyatları Beefeater markası için 2024 yılında şu şekildedir:

  • Beefeater Gin Fiyatı 35’lik: 435 TL
  • Migros Beefeater Cin 70’lik Fiyat: 825 TL
  • Beefeater Cin 100’lük Fiyatı: 1.125 TL

  Migros Cin Tonik Fiyatları Hakkında

  Migros Cin Fiyatları
  Migros Cin Fiyatları

  Migros cin fiyatları 2024 listesini güncel markalara ve çeşitlerine göre sıraladık. Yeni zamlı fiyatlar, diğer içki türleri arasında en düşük oranda cin çeşitleri için gerçekleşmiştir. Beefeater gibi markalara gelen zamlar sonrasında Migros cin tonik fiyatları da araştırılmaya başlandı.

  Migros’ta cin fiyatı, marka ve çeşitlerine göre belirlense de tüm mağazalar için aynıdır. Türkiye genelinde de markaların tavsiye ettiği satış fiyatları, tablodaki gibidir. Bu fiyatlar doğrudan Migros marketlerde bulunabiliyorken diğer satış noktalarında farklı fiyatlar söz konusu olabilmektedir. Bu nedenle satış noktalarına göre fiyatları kontrol etmenizi öneriyoruz.

  Önerilen içerik: Migros Rakı Fiyatları

  Migros Cin Alkol İndirimi Var Mı?

  Migros cin fiyatlarında şu an için bir indirim bulunmamaktadır. Migros alkol indirimleri, genellikle özel günlerde şarap, bira ve viski gibi alkol türlerinde gerçekleştirilmektedir. Ancak dönem dönem bazı cin çeşitlerinde de indirim olabilecektir. Migros cin alkol indirimlerini direkt olarak mağazadan kontrol edebiliyorsunuz.

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.