DOLAR 32,5216 0.05%
EURO 34,6208 -0.23%
ALTIN 2.442,39-2,27
BITCOIN 21410711,48%
Manisa
22°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

  Aselsan Mühendis Maaşları 2024: Zamlı Güncel Maaş Listesi

  Aselsan Mühendis Maaşları 2024: Zamlı Güncel Maaş Listesi

  ABONE OL
  16 Ocak 2024 18:07
  Aselsan Mühendis Maaşları 2024: Zamlı Güncel Maaş Listesi
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL

  Mühendislik fakültesi mezunlarının çalışabileceği en önemli kurumların başında Aselsan geliyor. Aselsan mühendis maaşları 2024 yılında en çok araştırılan konulardan birisi konumundadır. Biz de sizlere bu içerikte Aselsan mühendislik maaşları yeni zamlı listesini paylaşıyoruz!

  Aselsan mühendis maaşı bakımından en fazla ücret ödeyen ve çalışanlarına yan hak olarak en büyük avantajları sağlayan prestijli bir şirkettir. Savunma sanayi açısından köklü kurumlar arasında gösterilen Aselsan’da mühendis maaşları ne kadar oldu? İşte yanıtı…

  Aselsan Mühendis Maaşı Ne Kadar Oldu?

  Aselsan maaşları, güncel olarak 2024 yılı ile birlikte belirlenen zam oranları çerçevesinde artırıldı. Kurum çalışanları maaşa ek olarak ikramiye, özlük hakları ve çeşitli yan haklar bakımından birçok avantaja sahip olarak çalışıyorlar. Ayrıca birçok mühendis adayının prestijli bir kurum olan Aselsan’da çalışmak istemesi de bunu belirten en önemli noktalar arasında…

  Aselsan mühendis maaşları, Türkiye’de asgari ücrete gelen %49’luk zam doğrultusunda kurum maaş politikalarıyla zamlanmıştır. Yeni maaşları sizler için açıklıyoruz… İşte tüm ayrıntılar.

  Aselsan Mühendis Maaşları 2024: Yazılımcı – Elektrik

  Aselsan Mühendis Maaşı
  Aselsan Mühendis Maaşı

  Aselsan’da çalışmak istiyorum diyen birçok mühendis adayı, özellikle elektrik elektronik mühendisliği ve yazılım mühendisliği alanındaki maaşları araştırıyor. Maaşların zamlanmasıyla birlikte Aselsan mühendis maaşı da sıkça araştırılmaya başlandı. Güncel bilgileri sizlere sunuyoruz…

  Aselsan mühendis maaşları 2024 yılı itibariyle zamlı olarak şu şekildedir:

  Deneyim & KadroMaaş
  Aselsan Yeni Mezun Mühendis Maaşları30.000 TL
  Aselsan 2+ Yıl Deneyimli Mühendis Maaşı37.500 TL
  Aselsan 5+ Yıl Deneyimli Mühendis Maaşı45.000 TL
  Aselsan 10+ Yıl Deneyimli Mühendis Maaşı60.000 TL
  Aselsan Yazılımcı Maaşları30.000 TL – 67.500 TL
  Aselsan Elektrik – Elektronik Mühendisliği Maaşları30.000 TL – 65.000 TL
  Aselsan’da mühendis maaşları

  Aselsan mühendis maaşları ne kadar sorusunun güncel yanıtı bu şekildedir. Maaşlar, çalışan personelin deneyim süresi, mesleki becerileri ve diğer faktörlere göre değişiklik gösterse de ortalama olarak bu şekildedir. Şimdi konuyla ilgili tüm detayları ayrı başlıklar halinde verelim.

  1- Aselsan Elektrik Elektronik Mühendisliği Maaşı

  Aselsan’da mühendis olarak çalışmak isteyenler için en avantajlı bölüm elektrik elektronik mühendisliğidir. Aselsan mühendislik maaşları 2024 listesinde de bu kategorideki personellerin çok fazla olduğunu görüyoruz. Bu nedenle mühendislik bölümleri arasında eğer bu şartı karşılıyorsanız, maaşları aşağıdaki listeden inceleyebilirsiniz.

  Aselsan elektrik elektronik mühendisliği maaşları şu şekildedir:

  • Yeni mezun olan bir elektrik elektronik mühendisinin Aselsan’daki maaşı ortalama olarak 30.000 TL civarındadır.
  • Aselsan mühendis maaşları deneyimli elektrik elektronik mühendisleri için ortalama olarak 65.000 TL’ye kadar çıkabiliyor.

  2- Aselsan Yazılım Mühendisi Maaşları

  Aselsan mühendis maaşlarının en fazla geçerliği olduğu bir diğer alan ise Yazılım Mühendisliği’dir. Yazılımcı olarak özetlenen bu gruptaki çalışanlar, çok iyi maaş alabilirken aynı zamanda kurum içerisinde kritik pozisyonlarda görev almaktadır.

  Aselsan yazılımcı maaşları şu şekildedir:

  • Bilgisayar Mühendisliği ya da Yazılım Mühendisliği’nden yeni mezun olmuş bir mühendisin Aselsan maaşı ortalama olarak 30.000 TL ile başlamaktadır.
  • İlgili personeller mesleki becerilerini geliştirerek ve deneyim kazanarak bu maaşları ortalama olarak 67.500 TL’ye kadar çıkarabilmektedir.

  Aselsan mühendis maaşları 2024 yılında ortalama verilere göre bu şekildedir. Şimdi, Aselsan mühendis alımı hakkında konuşalım.

  Aselsan Mühendis Alımı Yapıyor Mu?

  Aselsan'da Mühendis Maaşları
  Aselsan’da Mühendis Maaşları

  Aselsan’da çalışmak istiyorum diyen binlerce mühendis adayı, kurumda personel alımı var mı bunu merak ediyor. Aselsan mühendis alımı hakkında hemen cevabımızı verelim: Kurum, yıl boyunca kendi kariyer sayfası üzerinden uygun görülen adaylarla birlikte sürekli olarak alım gerçekleştirmektedir.

  Aselsan mühendis alımı için iş ilanlarını ve diğer faktörleri incelemeniz önemlidir. Bu nedenle gerekli şartları karşılıyorsanız, başvurunuzu yapmak üzere siz de web sayfalarını kontrol edebilirsiniz. Aselsan mühendis maaşları kadar önemli bir konuyu daha inceleyelim: İş ilanları…

  Aselsan Mühendis İş İlanları

  Aselsan mühendis maaşı, yıl boyunca özellikle yeni mezun mühendisler tarafından araştırılıyor. Aynı kitlenin en çok baktığı konulardan bir diğeri de iş ilanlarıdır. Aselsan mühendis iş ilanları ve başvurusu için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

  • Aselsan Kariyer bağlantısında yer alan açık pozisyon bilgilerini kontrol edin.
  • Size uygun bir iş ilanı bularak “Başvur” seçeneğine tıklayın.
  • Sonraki aşamalarda gerekli CV ve profil bilgilerini oluşturarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

  NOT: Aselsan mühendis alımı şartları ise kadrolara göre değişiklik gösterse de genellikle kurumun kendi belirlediği sistem üzerinden belirlenmektedir.

  Ekonomi Haberleri kategorimizle gündemden haberdar olun!

  Aselsan Çift Maaş İkramiyesi Veriyor Mu?

  Aselsan Yazılımcı Maaşları
  Aselsan Yazılımcı Maaşları

  Son olarak Aselsan mühendis maaşları 2024 bilgileriyle alakalı farklı bir konuya değinelim: Çift maaş ikramiyesi…

  Aselsan’da kurum içi çalışan politikaları gizli olduğu gibi personellerin de bu konuda herhangi bir bilgi vermesi yasaktır. Bu nedenle Aselsan çift maaş ikramiyesi hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak mevcut bilgilerden yola çıkılarak Aselsan’da çalışmanın avantajlı olduğu göz önüne alındığında, çift maaş ikramiyesi ile birlikte bazı yan hakların olabileceğini söyleyebiliriz.

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.